Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs : SIA "Soneds" Reģ.nr. 40103393815, PVN LV40103393815, juridiskā adrese : Jasmuižas 10-36, Rīga, LV-1021 , preču izsniegšanas un saņemšanas adrese : Striķu 14, Saldus, LV-3801 (tekstā- Pārdevējs) no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtamo preču veidu un daudzumu. 

Pirkuma apstiprinājums tiek izsūtīts Pircējam uz e-pastu.

Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Samaksas veidi, lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus:

  • samaksa ar karti/Klix,
  • i-banku (Citadele, Luminor, SEB, Swedbank)
  • priekšapmaksas rēķina apmaksa

Preču saņemšanas veidi:

  • pašizvede no apavu salona Rondo Striķu ielā 14, Saldū, LV-3801 ( darba dienās no plkst. 10.00- 17.00 ). Pakalpojums ir bezmaksas, pieejams pēc  rēķina apmaksas un naudas saņemšanas par pasūtītajām precēm. 
  • piegāde uz Omnivas vai DPD pakomātiem. Pakalpojuma cena - 1 eur ( viens eiro nulle eiro centi ) . Pircējs saņem īsziņu uz norādīto tālruņa numuru, kad pasūtījums ir atvests uz izvēlēto pakomātu. Pasūtījumu ir iespējams izņemt 7 dienu laikā  pēc paziņojuma saņemšanas.

Atteikuma tiesības

    Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, neminot atteikuma iemeslu un nosūtot Pārdevējam par to atteikuma veidlapu uz e-pastu: [email protected] vai adresi : Striķu 14, Saldus, LV-3801.  Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs pievieno pie nosūtītajām precēm. Pēc Pircēja pieprasījuma nosūta papildus veidlapu uz pa e-pastu.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam, piegādājot to uz adresi: Striķu 14, Saldus, LV-3801, vai tuvāko pakomātu. 

Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Ja Jūs izmantojat atteikuma tiesības, interneta veikalam www.rondoapavi.lv ir pienākums ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad ticis saņemts Jūsu atteikuma paziņojums, atmaksāt Jums visas Jūsu veiktās iemaksas, izņemot atpakaļ sūtīšanas izdevumus. Veikals rondoapavi.lv patur tiesības naudas atmaksu aizturēt līdz brīdim, kad prece saņemta atpakaļ un veikta preces tehniskā un vizuālā stāvokļa novērtēšana. Interneta veikals rondoapavi.lv atmaksā naudu tikai uz atteikuma veidlapā norādīto bankas kontu.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja :

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Prece jāatgriež nesabojāta, nesasmērēta, oriģinālā iepakojumā. Atgrieztai precei ir jābūt pilnā tās komplektā. Par pilnu Preces sakomplektēšanu un iepakojumu atbild Pircējs. 

Ja Pircējs nav ņēmis vērā no augstāk minēto, Pārdevējs patur sev tiesības nepieņemt preci atgriešanai vai maiņai.

Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.